15 Mart 2012 Perşembe

Yemek Bloggerları Buluşuyor!

Herkese Merhaba,

Bu mail tamamen http://blog.anifotograflari.com/ sayfasından alıntıdır.

Yemek Bloggerları düşünmüş ve sevgili arkadaşımız bir organizasyon tertiplemiş.

Kendisine çok teşekkürler,

Katılmak isteyen herkese duyurulur.

Sevgiyle Kalın,

Herkese Merhaba,
Son zamanlar etkinlik insanı oldum çıktım. :) Takip edenler bilir en son Modanisa‘nın moda bloggerlarıyla bir buluşması olmuştu ve buluşma sonrasını takip eden haftasonu zaman gazetesinde haberimiz çıkmıştı.
Bu haberi gören bir akrabamın ricası üzerine yemek bloggerlarıyla bir etkinlik organize etmem istendi. Bilenler bilir halkla ilişkiler bölümü mezunuyum, en titiz organizatörler de başak burcundan çıkarmış :p Her ne kadar cismimden belli olmasada güzel ve leziz yemekleri tatmayı da seviyorum. Fotoğraf blogu olsamda hepimiz için güzel bir anı kalır düşüncesiyle yardımcı olurum diye düşündüm ve tabiki dedim.
En eski tanıdığım yemek bloggerlarından bu tür etkinliklere sık sık katılan biri olarak gördüğüm papatya prenses‘in de bu konuda fikrini alarak hemen organize oldum.
Haftasonu restaurantla ve yetkili şahıslarla görüşmelerimiz sonucu 17 Mart’ı uygun tarih olarak belirledik.
Katılım için;
Etkinliğe; ilk iletişime geçen 20 Yemek blogger’ı katılabilecek ve Pinhan Resaurant’ta tanışmadığın yemek bloggerlarıyla bol sohbetle tanışıp,  eğer o an müsaitse restaurant mutfağını ziyaret edip, daha sonrasında da Pinhan Restaurant’ın mutfağında hazırlanan lezzetleri tadarak güzel bir gün geçireceğiz ;)
İsim Soyisim Telefon Numaran ve Yemek blog’unun linkini iletisim@anifotograflari.com’a göndermen yeterli ;)
Katılmak istersen katılımını bekleriz ;)
Not: Diğer blogcu arkadaşlarada ulaşabilmemiz için blogunuzda buluşma için post yazarsanız sevinirim, malum ben yemek blogu değilim ;)
Tarih: 17 Mart 2012 Cumartesi
Saat: 13:00
Yer: Pinhan Restaurant – Küçükyalı

1 yorum:

  1. Ne guzel bende orada olmak isterdim..
    Kolay gelsin Sevgiler..

    YanıtlaSil